Главная Продукція Wellness Шведські експерти
Шведські експерти

Шведські експерти - творці серії Велнес

Фахівці, що взяли участь у розробці Велнес-серії для Оріфлейм, - всесвітньо відомі доктори, фахівці в галузі клінічної медицини та здорового харчування. Багатий практичний досвід, широка теоретична підготовка та вивчення новітньої наукової літератури зробили їх найавторитетнішими експертами в питанні збереження молодості, краси і відмінного самопочуття.

Професор Свен-Улоф Ісакссон
(Доктор медичних наук, Відділення клінічної медицини медичного факультету Лундського універтітета, Швеція)

Свен-Улоф Ісакссон - незалежний експерт, фахівець в області кардіології, терапії та сімейної медицини. Близько 20 років очолює інститут охорони здоров'я, спеціалізуючись в області здорового харчування і антивікових технологій. У своїх наукових працях доктор Ісакссон доводить важливість збалансованого раціону харчування для нормального функціонування організму.


Професор Йорген Серуп
(Доктор медичних наук, Відділення дерматології Університетського госпіталю м. Лінчепінга, Швеція)

Йорген Серуп спеціалізується в галузі дерматології і вивчає залежність стану шкіри від раціону харчування. Він відкрив лабораторію для вивчення неінвазивних біофізичних методів омолодження шкіри, що стала найбільшою організацією у Скандинавії. Професор Серуп набув великого досвіду в області фармацевтики, складаючи рецептури лікарських засобів, зокрема, для лікування шкіри. Йорген Серуп входить до списку провідних європейських дослідників у галузі дерматології.

Професор Стіг Стен
(Доктор медичних наук, завідувач кафедрою кардіохірургії Лундського універтітета, Швеція)

Стіг Стен - один з розробників серії Велнес для Оріфлейм. Формула натуральних коктейлів «Нечурал Баланс» була створена професором стіною і його командою за результатами 8-річних досліджень у галузі нутрицевтики.

Стіг Стен - завідувач кафедрою кардіохірургії Лундського універстіта, найвизначніший фахівець з трансплантації з більш ніж 35-річним досвідом практичних досліджень. Увага професора Стіна до питань харчування стало однією з найважливіших особливостей його наукових експериментів. Доктор Стін і його колеги по Центру Харчування, одному з найбільших світових центрів нутрицевтики, зібрали унікальні дані про речовини, необхідних організму людини для хорошого самопочуття і боротьби із захворюваннями.