Главная Продукція Wellness
Продукція Wellness
Велнес Пек для чоловіків

WellnessPack man
Велнес Пек для чоловіків (21 пакетик)


У чому унікальність цього продукту?

Підвищення витривалості, хороше самопочуття і здорова шкіра в одному зручному пакетику:

* До складу входить потужний натуральний антиоксидант астаксантин, що міститься у водорості, що видобувається біля берегів Стокгольмського архіпелагу. Астаксантин володіє унікальною здатністю підвищувати м'язову силу і витривалість.
* Бореться з руйнівним впливом вільних радикалів в 100 разів ефективніше інших антиоксидантів, наприклад вітаміну Е.
* Покращує роботу головного мозку та серцево-судинної системи, стан шкіри, завдяки дії натуральних високоякісних жирних кислот Омега-3.
* Пропонує оптимальну комбінацію з 12 вітамінів і 6 мінералів, підібраних з урахуванням добової потреби чоловічого організму.
* Спеціальна упаковка, що містить рекомендовану добову дозу продукту, підвищує ефективність і зручність у вживанні комплексу Велнес Пек

Що входить до складу Велнес Пек для чоловіків?

Астаксантин

Астаксантин - антиоксидант унікальної сили, що отримується з особливою водорості, поширеної у берегів Стокгольмського архіпелагу. Мікроводорость Haematococcus Pluvialis, що викидається на скелі архіпелагу, змінює колір із зеленого на червоний, тим самим синтезуючи яскраво забарвлене речовина астаксантин. Цей антиоксидант захищає від впливу вільних радикалів і УФ-променів клітини нашої шкіри. Цей захист в 100 разів сильніше, ніж та, яку забезпечують загальновідомі антиоксиданти, наприклад, вітамін Е.

Велнес-серія від Оріфлейм містить максимальну концентрацію натурального астаксантин, здатність якого захищати природну красу від передчасного старіння і зміцнювати силу м'язів була доведена науково.

У ході клінічних випробувань було встановлено, що астаксантин значно підвищує рівень витривалості і м'язову силу. Він затримує вільні радикали і захищає м'язові тканини від руйнування. Крім того, астаксантин запобігає ослаблення м'язових тканин і підвищує силу м'язів за рахунок зниження вмісту молочної кислоти в організмі. Крім іншого, астаксантин сприяє більш швидкому відновленню м'язів після фізичної активності. Такий ефект досягається завдяки можливості астаксантин затримувати вільні радикали зовні і всередині клітин, а також в клітинній мембрані. Це вкрай важливо не тільки для посилення сили м'язів, але і для притоку життєвої енергії.

Астаксантин грає важливу роль для підтримки молодості і здорового вигляду шкіри. УФ-промені, забруднення повітря, куріння, стреси, неправильне харчування - головні «постачальники» вільних радикалів, що руйнують клітини шкіри. Нейтралізуючи вільні радикали, астаксантин сприяє регенерації шкіри.

Омега-3

Жирні кислоти Омега-3 отримують з натурального очищеного риб'ячого жиру, забезпечує організм ейкозопентаеновой (ЕПК) і докозогексаеновой (ДГК) кислотами. Вони необхідні для більшості процесів, що відбуваються в нашому організмі, і є ключовими компонентами хорошого самопочуття. Жирні кислоти також володіють протизапальними функціями.

Омега-3 жирні кислоти - це «корисні» жири, необхідні кожній людині. Однак вони не виробляються в нашому організмі, тому їх потрібно обов'язково отримувати з їжею. Більшість людей відчуває брак Омега-3 жирних кислот через недостатнє вживання в їжу жирної риби, такий як скумбрія або лосось. Тому вкрай важливо забезпечити організм потрібною кількістю «корисних» жирів. «Омега-3» від Оріфлейм задовольнить вашу добову потребу в жирних кислотах.

«Омега-3» з Велнес-серії від Оріфлейм містить 30% жирних кислот Омега-З, з яких 18% припадає на ейкозопентаеновую (ЕПК), а 12% - на докозогексаеновую (ДГК) кислоти. Вони покращують роботу головного мозку, серцево-судинної системи і стан шкіри.

Ми отримуємо Омега-3 кислоти з високоякісного жиру анчоусів і сардин, виловлених в найчистіших водах Атлантичного океану. Технологія миттєвого інкапсулювання риб'ячого жиру гарантує, що ви отримуєте продукт найвищої якості та виключної свіжості.

Комплекс вітамінів і мінералів, розроблений спеціально для чоловіків

Щоденне вживання вітамінів і мінералів є обов'язковим доповненням до звичайних прийомів їжі. Безумовно, вітамінно-мінеральний комплекс не зможе замінити вам правильне, здорове харчування, або компенсувати всі недоліки неправильно організованого харчування. Головний ефект, який може забезпечити наш комплекс, - заповнити «прогалини» у забезпеченні організму поживними речовинами, що виникають в результаті постійного вживання оброблених, рафінованих продуктів. Комплекс «Мультівітаміни і мінерали для чоловіків» від Оріфлейм розроблений спеціально для задоволення щоденних потреб чоловічого організму у вітамінах і мінералах. Комплекс додатково збагачений селеном і магнієм для підтримки чоловічого здоров'я і підвищення витривалості. Нам вдалося створити збалансоване поєднання всіх поживних елементів, що забезпечує їх максимальне засвоєння організмом.
Навіщо потрібно приймати цей продукт?

Велнес Пек для чоловіків:

* Підвищує м'язову силу і витривалість
* Забезпечує організм всіма необхідними вітамінами і мінералами
* Підтримує працездатність мозку та серцевої м'язів

Велнес Пек для чоловіків містить потужний антиоксидант астаксантин, жирні кислоти Омега-3, добову норму вітамінів і мінералів. Все необхідне для чоловічого здоров'я - в одному пакетику!

Клінічні дослідження підтвердили здатність антиоксиданту астаксантин підвищувати м'язову силу і витривалість. Він також захищає клітини від вільних радикалів, що підсилюють свій вплив на м'язову тканину під час інтенсивних тренувань і є причиною передчасного старіння.

Велнес Пек для чоловіків на 30% складається з жирних кислот Омега-З, з яких 18% припадає на ейкозопентаеновую (ЕПК), а 12% - на докозогексаеновую (ДГК) кислоти. Ці кислоти життєво необхідні для нашого здоров'я, але вони не виробляються в організмі людини. Тому їх так важливо отримувати з їжею. Доповнивши ваш звичний раціон очищеним і натуральним риб'ячим жиром, ви забезпечите організм кислотами ряду Омега-3 для поліпшення роботи головного мозку, серцево-судинної системи та здоров'я шкіри.

Щоденне вживання мультивітамінів і мінералів має стати обов'язковим доповненням до звичайного прийому їжі. Комплекс «Мультівітаміни і мінерали для чоловіків» містить добову норму 18 найважливіших мікроелементів, в тому числі селену і магнію, необхідних для чоловічого здоров'я.
Як приймати Велнес Пек для чоловіків?

* Для підвищення витривалості й гарного самопочуття приймайте вміст одного пакетика Велнес Пек для чоловіків раз на день після їди.

Для досягнення найкращого ефекту і оптимального засвоєння корисних речовин ми рекомендуємо приймати Велнес Пек для чоловіків у комплексі з протеїновими коктейлями «Нечурал Баланс». Спільний прийом цих двох продуктів створить відмінну базу для гарного самопочуття та підвищення м'язової сили.

 
Велнес Пек для жінок

WellnessPack woman
Велнес Пек для жінок (21 пакетик)


У чому унікальність цього продукту?

Хороше самопочуття і здорова красива шкіра в одній зручній упаковці

* Містить натуральний і потужний антиоксидант астаксантин, що видобувається біля берегів Стокгольмського архіпелагу. Астаксантин надає унікальне вплив на шкіру: скорочує число зморшок, підвищує рівень зволоженості шкіри й повертає їй еластичність. Доведено, що він захищає клітини від вільних радикалів в 100 разів сильніше звичайних антиоксидантів, наприклад вітаміну Е.

* Покращує роботу серцево-судинної системи, активність головного мозку і стан шкіри за рахунок дії натуральних високоякісних жирних кислот Омега-3.

Пропонує збалансований комплекс з 12 вітамінів та 7 мінералів, спеціально розроблений для задоволення щоденних потреб жіночого організму.

* Спеціальна упаковка, що містить рекомендовану добову дозу продукту, підвищує ефективність і зручність прийняття комплексу Велнес Пек.

Що входить до складу Велнес Пек для жінок?

Астаксантин

Астаксантин - антиоксидант унікальної сили, одержуваний з водорості Haematococcus Pluvialis біля берегів Стокгольмського архіпелагу. Ця мікроводорость, що викидається на скелі архіпелагу, змінює колір із зеленого на червоний, тим самим синтезуючи яскраво забарвлене речовина астаксантин для захисту від вільних радикалів і УФ-променів. Астаксантин захищає від передчасного старіння клітини нашої шкіри. Цей захист в 100 разів сильніше, ніж та, яку забезпечує найсильніший антиоксидант вітамін Е.

Велнес Пек від Оріфлейм містить максимальний обсяг натурального астаксантин, здатність якого захищати природну красу від передчасного старіння була доведена науково. Астаксантин діє під поверхнею шкіри і скорочує зморшки, що було клінічно підтверджено.

Завдяки унікальній структурі і більших можливостей антиоксиданту, він нейтралізує вільні радикали і сприяє оновленню клітин. Астаксантин покращує синтез колагену і сприяє відновленню шкіри після перебування на сонці. На відміну від бета-каротину, вітаміну C і інших антиоксидантів, які перебувають або всередині, або зовні билипидного мембрани, молекули астаксантин володіють унікальною здатністю перебувати і всередині, і зовні билипидного мембрани. Це забезпечує додаткову всебічну захист клітин. У результаті скорочуються мімічні та вікові зморшки, підвищується рівень зволоженості шкіри, відновлюється її еластичність.

Омега-3


Жирні кислоти Омега-3 отримують з натурального очищеного риб'ячого жиру, забезпечує організм ейкозопентаеновой (ЕПК) і докозогексаеновой (ДГК) кислотами. Вони необхідні для більшості процесів, що відбуваються в нашому організмі, і є ключовими компонентами хорошого самопочуття. Жирні кислоти також володіють протизапальними функціями.

Омега-3 жирні кислоти - це «корисні» жири, необхідні кожній людині. Однак вони не виробляються в нашому організмі, тому їх потрібно обов'язково отримувати з їжею. Більшість людей відчуває брак Омега-3 жирних кислот через недостатнє вживання в їжу жирної риби, такий як скумбрія або лосось. Тому вкрай важливо забезпечити організм потрібною кількістю «корисних» жирів. «Омега-3» від Оріфлейм задовольнить вашу добову потребу в жирних кислотах.

«Омега-3» з Велнес-серії від Оріфлейм містить 30% жирних кислот Омега-З, з яких 18% припадає на ейкозопентаеновую (ЕПК), а 12% - на докозогексаеновую (ДГК) кислоти. Вони покращують роботу головного мозку, серцево-судинної системи і стан шкіри.

Ми отримуємо Омега-3 кислоти з високоякісного жиру анчоусів і сардин, виловлених в найчистіших водах Атлантичного океану. Технологія миттєвого інкапсулювання риб'ячого жиру гарантує, що ви отримуєте продукт найвищої якості та виключної свіжості.

Комплекс вітамінів і мінералів, розроблений спеціально для жінок

Щоденне вживання вітамінів і мінералів є обов'язковим доповненням до звичайних прийомів їжі. Безумовно, вітамінно-мінеральний комплекс не зможе замінити вам правильне, здорове харчування, або компенсувати всі недоліки неправильно організованого харчування. Головний ефект, який може забезпечити наш комплекс, - заповнити «прогалини» у забезпеченні організму поживними речовинами, що виникають в результаті постійного вживання оброблених, рафінованих продуктів. Комплекс «Мультівітаміни і мінерали для жінок» від Оріфлейм розроблений спеціально для задоволення щоденних потреб жіночого організму у вітамінах і мінералах. Комплекс додатково збагачений фолієвою кислотою, залізом і кальцієм, особливо важливими для підтримки жіночого здоров'я. Нам вдалося створити збалансоване поєднання всіх поживних елементів, що забезпечує їх максимальне засвоєння організмом.

Навіщо потрібно приймати Велнес Пек для жінок?

* Підвищує рівень зволоженості шкіри і сприяє скороченню зморшок
* Забезпечує організм незамінними вітамінами і мінералами
* Підтримує працездатність мозку і серцевого м'яза

Велнес Пек для жінок - це потужний антиоксидант, жирні кислоти Омега-3, вітаміни і мінерали, необхідні для задоволення добової потреби організму, в одному зручному пакетику!

Астаксантин - антиоксидант з клінічно підтвердженим ефектом скорочення зморшок. Він захищає клітини шкіри від вільних радикалів і УФ-променів. Астаксантин проникає в глибокі шари шкіри, під епідерміс, і захищає волокна колагену і еластину від руйнування. Нейтралізуючи вільні радикали, астаксантин стимулює посилене вироблення колагену і забезпечує захист клітин зсередини і зовні. У результаті рівень зволоженості шкіри та її еластичність підвищуються, нормалізується гідроліпідний баланс.

Велнес Пек для жінок містить 30% жирних кислот Омега-З, з яких 18% припадає на ейкозопентаеновую (ЕПК), а 12% - на докозогексаеновую (ДГК) кислоти. Вони необхідні для більшості процесів, що відбуваються в нашому організмі, і вкрай важливі для гарного самопочуття. Однак кислоти Омега-3 не виробляються в нашому організмі, тому ми повинні заповнювати їх недолік з їжею. Приймати натуральний очищений риб'ячий жир як доповнення до основних прийомів їжі - це найкращий спосіб постачання організму жирними кислотами, які поліпшують роботу серцево-судинної системи, активність головного мозку та стан шкіри.

Щоденне вживання вітамінів і мінералів є обов'язковим доповненням до звичайних прийомів їжі. Комплекс «Мультівітаміни і мінерали для жінок» містить збалансований набір мікроелементів, що задовольняють добову потребу жіночого організму, в тому числі фолієву кислоту, залізо і кальцій, особливо важливі для жіночого здоров'я.

Як приймати Велнес Пек для жінок?

* Для хорошого самопочуття і відмінного стану шкіри приймайте вміст одного пакетика Велнес Пек для жінок раз на день після їди.
* Для досягнення найкращого ефекту і оптимального засвоєння корисних речовин ми рекомендуємо приймати Велнес Пек для жінок в комплексі з протеїновими коктейлями «Нечурал Баланс» від Оріфлейм. Спільний прийом цих двох продуктів створить базу для хорошого самопочуття і краси зсередини.

 
Коктейль «Нечурал Баланс»

Natural Balance Shake

У чому унікальність коктейлю «Нечурал Баланс»?

Коктейль «Нечурал Баланс» володіє рядом унікальних властивостей:

Натуральні інгредієнти в складі, три унікальні джерела протеїнів

Формула коктейлю «Нечурал Баланс» заснована на натуральних інгредієнтів в оптимальному поєднанні. Це система живлення, підказана самою природою! До складу коктейлю входять три унікальні джерела протеїнів, яблуко, шипшина, розчинна і нерозчинна клітковина, необхідна для здорового травлення. Всі ці інгредієнти забезпечують максимальне засвоєння організмом поживних речовин.

8 років наукових досліджень і запатентована формула продукту

Коктейлі «Нечурал Баланс» - це результат 8-річних досліджень професора Стіга Стіна і його команди з Лундського університету. Спочатку вчені працювали над методикою реабілітації пацієнтів після операцій з пересадки серця, але відкриття доктора Стіна виявилися корисними для всіх бажаючих оптимізувати свою вагу і відновити баланс енергії в організмі.

Високий вміст жирних кислот Омега-3

До складу коктейлів «Нечурал Баланс» входять курячі яйця, отримані від птахів, для яких був складений особливий раціон кормів. Вміст жирних кислот Омега-3 і Омега-6 в таких яйцях становить 1:1, що відповідає балансу кислот нашого мозку.

Клінічно підтверджений ефект зниження ваги і збільшення енергії

Така дія коктейлю було офіційно встановлено в ході клінічного вивчення способів оптимізації ваги під керівництвом професора Стіга Стіна і його колег у Центрі Харчування р. Ігелеса, що має світовий авторитет в області нутрицевтики.

Низький глікемічний індекс (ГІ) коктейлів

До складу коктейлів «Нечурал Баланс» входять інгредієнти з низьким глікемічним індексом: яблука, шипшина, молоко. Вони повільніше засвоюються організмом і тим самим забезпечують поступове підвищення рівня цукру в крові.

Тільки натуральні ароматизатори

Серія коктейлів «Нечурал Баланс» з виключно натуральними ароматизаторами подарує вам нові смакові відчуття.
Що входить до складу коктейлю?

Коктейль «Нечурал Баланс» - це результат 8-річних досліджень шведських учених. В основі його унікальної запатентованої формули лежить збалансований комплекс чистих природних поживних компонентів:

* Протеїн зеленого горошку забезпечує насичене білкове харчування.
* Яєчний протеїн містить оптимальну кількість Омега-3 і Омега-6 жирних кислот - в тій же пропорції, що і мозок людини.
* Молочний протеїн вважається найбільш біологічно активним серед всіх протеїнів.

Три джерела протеїнів покращують роботу клітин і підсилюють відчуття насичення, що призводить до природного зниження кількості споживаних калорій. Це сприяє оптимізації ваги, а правильне співвідношення білків, жирів і вуглеводів медленнодействующіх дозволяє підтримувати стабільний рівень вмісту цукру в крові.

Коктейль «Нечурал Баланс» містить яблучний пектин, який благотворно впливає на слизову оболонку кишечнику. До складу коктейлю також входять багатий вітамінами шипшина і клітковина, необхідна для нормального функціонування шлунково-кишкового тракту.

Харчова цінність продукту (1 порція - 18г):

* Енергетична цінність 65 ккал/280 кДж
* Протеїни (білки) 7,5 г
* Вуглеводи 6 г
* Жири 1,5 г

 
<< Начало < Предыдущая 1 2 Следующая > Последняя >>

Страница 1 из 2